Vai Jūs kādreiz esat aizdomājušies par to vai, piemēram, interneta veiklā kurā Jums pārdod gludekļus, automašīnu riepas, tosterus, puķu podus un vēl virkni visdažādāko mantu, Jums spēs sniegt pienācīgu konsultāciju datortehnikas iegādes un ekspluatācijas jautājumos? Vai tiešām Jums šķiet, ka šādā veikalā nopirkts dators būs atbilstošs Jūsu vēlmēm un vajadzībām, vai tas būs tikai kārtējais ķeksītis garajā pārdoto mantu sarakstā?

Mēs specializējamies tieši uzņēmumiem paredzētas datortehnikas pārdošanā. Ja, savam uzņēmumam, meklējat augstas kvalitātes datortehniku par konkurētspējīgu cenu tad esat pareizajā vietā.

Ja vēlaties, lai mēs, Jums sagatavojam īpašu piedāvājumu, lūdzu, aizpildiet pieteikumu formu un kāds no mūsu speciālistiem jau pavisam drīz ar Jums sazināsies.

Bezmaksas piegāde

Piedāvājam bezmaksas piegādi visā Latvijas teritorijā pilnīgi visiem datoriem un monitoriem, ko pārdodam, neatkarīgi no pirkuma apjoma. Pērkot komplektu, neprasīsim arī par perifērijas piegādi. Vairs nekādu papildus izmaksu!

Neticami garantijas noteikumi

Jums šķiet, ka viena vai divu gadu garantija datoram ir gana labs variants? Mēs saviem datoriem, par to pašu cenu, piedāvājam vismaz 3 gadu garantijas termiņu. Starp citu, 8 gadu garantija mums arī nav nekas īpašs!!!


Galda un portatīvie datori

Katram darbiņam ir savs dators. Ir lieliski, ja var izvēlēties starp jaudu un mobilitāti. Taču dažreiz vajag 2 vienā! Lai arī kādas būtu Jūsu vajadzības, noteikti spēsim piemeklēt tieši to, ko vēlaties.

LENOVO, DELL un HP

Paralēli savas komplektācijas datoriem, iedāvājam arī portatīvos un galda datorus no pasaules lielākajiem un labākajiem datoru ražotājiem par neticami zemām cenām. Ja paredzēts lielāks pirkums, noteikti sazinieties ar mums. Ticiet, mēs spēsim Jūs pārsteigt ar zemām cenām un augsto izpildes kvalitāti.


Datortehnikas cenu piedāvājuma pieteikuma forma
 .